Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. fallen angel
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  987
 2. Iliri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  850
 3. gjekec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  795
 4. moonlight
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,125
 5. eM
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,037
 6. ASI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,031
 7. ASI
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  757
 8. Iliri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  649
 9. bobo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  804
 10. Altaf
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  625
 11. anisa
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  888
 12. eM
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  940
 13. FENDER
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  799
 14. Vegim
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  811
 15. illyricus
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  720

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...