Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. BzzzEnt
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  574
 2. Tironci
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  815
 3. Artin
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,015
 4. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  547
 5. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  550
 6. Artin
  Përgjigje:
  149
  Shikime:
  15,201
 7. WORLD
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,205
 8. brenatohyseni
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  606
 9. gurax
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,246
 10. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  685
 11. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,361
 12. hahaian
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  547
 13. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  528
 14. Mirabel
  Përgjigje:
  265
  Shikime:
  21,497
 15. katsune
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  9,726

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...