Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Sara
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,839
 2. eM
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,037
 3. POMPACIU
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  13,684
 4. Petroninsja
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  5,510
 5. gjekec
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,373
 6. Pladomen
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  6,751
 7. Iliri
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  650
 8. Vegim
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  810
 9. XimiTr
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,204
 10. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  4,997
 11. Diavolessa
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,560
 12. Santuco
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,360
 13. gjekec
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,514
 14. usta_Qima
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,274
 15. Petroninsja
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  4,207

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...