Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. FALKO
  Përgjigje:
  235
  Shikime:
  72,707
 2. Rornela
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  15,987
 3. mozaiku
  Përgjigje:
  189
  Shikime:
  16,925
 4. zog
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  46,264
 5. Juleda
  Përgjigje:
  161
  Shikime:
  40,919
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  158
  Shikime:
  8,585
 7. olti
  Përgjigje:
  153
  Shikime:
  36,233
 8. Artin
  Përgjigje:
  149
  Shikime:
  14,871
 9. enajda
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  6,682
 10. katsune
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  9,527
 11. bebivogel
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  21,706
 12. loaded
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  35,709
 13. Petroninsja
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  7,041
 14. Djep
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  28,557
 15. Ema
  Përgjigje:
  99
  Shikime:
  41,177

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...