Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. shqiptariAL
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,780
 2. erisa
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,179
 3. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,666
 4. CheckaD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  574
 5. Ian
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,362
 6. Aki
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  434
 7. olti
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,062
 8. Rrapatushja
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  31,266
 9. Diavolessa
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,408
 10. enajda
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  6,251
 11. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,192
 12. Al-Punk
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  4,297
 13. folkunivers
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  524
 14. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  609
 15. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,698

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...