Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. kastro zizo
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  952
 2. pmo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  605
 3. Vegim
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  811
 4. korab krasniqi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  560
 5. Anna_vienna
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  599
 6. peson
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  485
 7. Leonora Jakupi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  546
 8. ImoRtaL4EveR
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  849
 9. Milazim
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,194
 10. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  940
 11. VIMAR
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  800
 12. Nobis
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  15,663
 13. Iliri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  850
 14. Turing
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,282
 15. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  816

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...