Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  5,244
 2. freeas4bird
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  927
 3. WORLD
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,270
 4. vinjol
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  649
 5. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,323
 6. Tironci
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  587
 7. Aki
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,707
 8. Artin
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  572
 9. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  445
 10. BzzzEnt
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  597
 11. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  366
 12. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  153,815
 13. Artin
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,060
 14. gurax
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,273
 15. Aki
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,623

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...