Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. edda
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  991
 2. Santuco
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,360
 3. Pladomen
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  6,751
 4. Dashuria
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,159
 5. Djep
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  10,861
 6. Futbollisti
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  11,340
 7. Ema
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,107

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...