Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,806
 2. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  439
 3. Universal
  Përgjigje:
  2,999
  Shikime:
  130,538
 4. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  425
 5. Rornela
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  16,825
 6. mariglen
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  7,315
 7. mozaiku
  Përgjigje:
  193
  Shikime:
  20,999

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...