Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ronnie
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  25,793
 2. FALKO
  Përgjigje:
  616
  Shikime:
  248,130
 3. Ema
  Përgjigje:
  319
  Shikime:
  71,592
 4. Ema
  Përgjigje:
  99
  Shikime:
  41,261
 5. Ema
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,079
 6. Diavolessa
  Përgjigje:
  263
  Shikime:
  119,629
 7. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  153,246

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...