Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,796
 2. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,145
 3. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  385
 4. Artin
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  719
 5. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  426
 6. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  432
 7. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  413

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...