Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. eo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  706
 2. Lum urana
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  577
 3. shqiptariAL
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,843
 4. Iliri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  617
 5. ASI
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  722
 6. gjekec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  769
 7. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  911

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...