Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. abs
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,081
 2. vigan
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,060
 3. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  425
 4. Blendi
  Përgjigje:
  86
  Shikime:
  24,092
 5. arianit_90
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,007
 6. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  9,769
 7. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,528

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...