Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Diavolessa
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,552
 2. Pladomen
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  6,598
 3. Mimoza N
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,279
 4. rinigjon
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  2,682
 5. Petroninsja
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,208
 6. gjekec
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,508
 7. Djep
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,044
 8. dirty vegas
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  725
 9. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,923
 10. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  999
 11. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  589
 12. GuJack20
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,345
 13. jazz
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,051
 14. Besi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  821
 15. shqiptariAL
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,875

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...