Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. freeas4bird
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  899
 2. Aki
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,575
 3. Aki
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  736
 4. Aki
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,649
 5. Aki
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  891
 6. Aki
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  506
 7. katsune
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,477
 8. Universal
  Përgjigje:
  2,999
  Shikime:
  128,165
 9. Aki
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,941
 10. Aki
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  949
 11. SNAP
  Përgjigje:
  514
  Shikime:
  33,466
 12. PropTaste
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  5,166
 13. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,424
 14. Dreamer
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  4,464
 15. Thamina
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  2,417

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...