Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. East^Side^Girl
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,316
 2. edda
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  990
 3. Djep
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  28,778
 4. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  940
 5. Post Scripter
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  966
 6. Klaudia
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  3,615
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,681
 8. shkopi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,074
 9. hellz_angel
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,411
 10. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  865
  Shikime:
  213,461
 11. Iliri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  850
 12. gjekec
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,067
 13. fallen angel
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  986
 14. Goca^Babit
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  588
 15. FALKO
  Përgjigje:
  235
  Shikime:
  73,093

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...