Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Megg
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  9,765
 2. Megg
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  7,707
 3. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  20,079
 4. Blendi
  Përgjigje:
  86
  Shikime:
  23,939
 5. Rrapatushja
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  31,505
 6. Hektor12
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  3,823
 7. Erjon rapper
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  15,423
 8. Dreamer
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  4,420
 9. Okay
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  22,765
 10. Rambla
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  12,545
 11. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  11,927
 12. harap
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,787
 13. SkinArt
  Përgjigje:
  73
  Shikime:
  12,155
 14. mariglen
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  6,565
 15. mbretereshe
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,098

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...