Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. oktapodi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  897
 2. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  928
 3. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  569
 4. romeo
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  626
 5. katsune
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,510
 6. mozaiku
  Përgjigje:
  193
  Shikime:
  20,999
 7. asdren
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  634
 8. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  942
 9. shqipe_b
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  798
 10. Megg
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,281
 11. Rornela
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  3,139
 12. Artin
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,068
 13. aldooo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  550
 14. maxper
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  640
 15. illyricus
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  720

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...