Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Rornela
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  16,200
 2. Nobis
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  15,612
 3. Erjon rapper
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  15,448
 4. Artin
  Përgjigje:
  149
  Shikime:
  15,137
 5. POMPACIU
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  13,588
 6. Rambla
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  12,566
 7. SkinArt
  Përgjigje:
  73
  Shikime:
  12,182
 8. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  11,963
 9. Futbollisti
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  11,313
 10. Djep
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  10,792
 11. Megg
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  9,829
 12. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  9,745
 13. SkinArt
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,689
 14. katsune
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  9,678
 15. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,132

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...