Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  529
 2. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  531
 3. enajda
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  6,649
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,499
 5. katsune
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,461
 6. FALKO
  Përgjigje:
  616
  Shikime:
  247,362
 7. Ema
  Përgjigje:
  99
  Shikime:
  41,149
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  158
  Shikime:
  8,554
 9. Sara
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,752
 10. Rornela
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  3,015
 11. Petroninsja
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,881
 12. Aki
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  721
 13. Smile
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  962
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  4,531
 15. Dreamer
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  4,393

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...