Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. shqiptariAL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  575
 2. Besi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  741
 3. something
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  632
 4. shine*
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  647
 5. romeo
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  622
 6. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,862
 7. TranofiljA
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,782
 8. ronnie
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  25,840
 9. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  757
 10. dirty vegas
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,461
 11. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  927
 12. lorena
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  671
 13. pmo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  603
 14. jack owar II
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  801
 15. Sallaku
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  815

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...