Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  581
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,565
 3. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  727
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  158
  Shikime:
  8,677
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  58
  Shikime:
  2,469
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  494
 7. mandicekani
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  625
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  5,232
 9. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  535
 10. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,135
 11. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  670
 12. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  550
 13. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  9,749
 14. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  650
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  5,176

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...