Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. bixx
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  884
 2. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,697
 3. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  12,090
 4. Djep
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  664
 5. gjekec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  795
 6. moonlight
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,125
 7. ASI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,031
 8. EnGrame
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,031
 9. ASI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,024
 10. harap
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,915
 11. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,789
 12. rinigjon
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  2,686
 13. ASI
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  757
 14. EnGrame
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,650
 15. Iliri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  648

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...