Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. mirdita
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,447
 2. JA boy
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  6,247
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  4,553
 4. Petroninsja
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  5,394
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,513
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  58
  Shikime:
  2,432
 7. Alanis
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  5,021
 8. Rornela
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  3,028
 9. SkinArt
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,666
 10. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,836
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  5,127
 12. Alesio1
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,778
 13. POMPACIU
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  13,554
 14. Thamina
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  2,394
 15. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,588

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...