Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Dreamer
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  4,412
 2. Agon
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  585
 3. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  554
 4. ala
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,247
 5. lorena
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  595
 6. ronnie
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  25,758
 7. enajda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  686
 8. Diavolessa
  Përgjigje:
  263
  Shikime:
  119,294
 9. FALKO
  Përgjigje:
  616
  Shikime:
  247,407
 10. MeLoDy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  729
 11. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  516
 12. kafka mister
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  945
 13. Iliri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  615
 14. Agon Ramadani
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  7,384
 15. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  521

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...