Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. kind_of_magic
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  964
 2. ^mary^
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,128
 3. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,791
 4. dora283
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  732
 5. Promovuesi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  476
 6. Alesio1
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,876
 7. Sara
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  469
 8. Boby
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  673
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  610
 10. Santuco
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,360
 11. Blendi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  704
 12. dirty vegas
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  727
 13. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  206,403
 14. drilons
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  738
 15. freeas4bird
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  930

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...