Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. harap
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,827
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  158
  Shikime:
  8,649
 3. shkopi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  7,979
 4. shqiptaritr
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  7,838
 5. Megg
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  7,753
 6. Hektor12
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  7,580
 7. Agon Ramadani
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  7,397
 8. gjekec
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,156
 9. Petroninsja
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  7,087
 10. SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  7,059
 11. Agon
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  7,024
 12. renea
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  6,936
 13. mariglen
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  6,780
 14. enajda
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  6,739
 15. Pladomen
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  6,729

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...