Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. brenatohyseni
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  601
 2. personazh
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,485
 3. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  681
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,815
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,516
 6. hahaian
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  543
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  525
 8. Aki
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  892
 9. Aki
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  506
 10. SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  7,058
 11. Aki
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  949
 12. Megg
  Përgjigje:
  1,122
  Shikime:
  66,326
 13. Hektor12
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  7,572
 14. PropTaste
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  5,169
 15. Thamina
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  2,417

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...