Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Mironis
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,230
 2. V egallic A
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  722
 3. Diavolessa
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  766
 4. andi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,808
 5. Dua
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  652
 6. Boby
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  670
 7. FENDER
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  599
 8. Iliri
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  646
 9. Mironis
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  861
 10. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  922
 11. Kordelja
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  6,585
 12. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,780
 13. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  622
 14. Luminus
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,412
 15. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  936

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...