Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  833
 2. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  731
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,825
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  4,617
 5. albert234
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  650
 6. the king
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  687
 7. Lek
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  657
 8. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  910
 9. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,715
 10. Life_Style
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  549
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  7,590
 12. Hektor12
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  3,865
 13. Rornela
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  522
 14. Rornela
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  16,276
 15. Rornela
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  3,068

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...