Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. anisa
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  887
 2. TranofiljA
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,787
 3. bobo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  804
 4. Luminus
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,420
 5. Altaf
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  625
 6. Petroninsja
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  4,403
 7. FENDER
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  799
 8. eM
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  940
 9. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,934
 10. Pic_Diavolo
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,085
 11. durrsaku
  Përgjigje:
  898
  Shikime:
  461,790
 12. Diavolessa
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,637
 13. something
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  634
 14. Petroninsja
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,211
 15. illyricus
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  719

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...