Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  4,914
 2. renea
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  6,914
 3. eM
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,958
 4. ronnie
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  25,759
 5. Pladomen
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  6,513
 6. shqiptaritr
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  7,815
 7. Aki
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,558
 8. Petroninsja
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  4,344
 9. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,737
 10. Nobis
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  15,590
 11. Diavolessa
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,581
 12. Petroninsja
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  4,152
 13. Diavolessa
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,495
 14. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  2,994
 15. Hektor12
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  7,494

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...