Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. SkinArt
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,753
 2. Slevin
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,991
 3. EnGrame
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,031
 4. Okay
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  22,880
 5. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,000
 6. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,870
 7. arudja
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,273
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,112
 9. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  12,093
 10. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,703
 11. Cruel_Intentions
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  651
 12. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,327
 13. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  443
 14. donzhuan_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  606
 15. gurax
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,285

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...