Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. mariglen
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  6,545
 2. Pladomen
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  6,513
 3. JA boy
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  6,247
 4. mbretereshe
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,096
 5. Sweety el
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  5,965
 6. Gigo
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  5,958
 7. Agon
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  5,802
 8. Ian
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,579
 9. mirdita
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,442
 10. Petroninsja
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  5,393
 11. antic58
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  5,326
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  5,306
 13. moonlight
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  5,285
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  5,207
 15. Artin
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  5,180

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...