Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. mirdita
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,507
 2. mirdita
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  608
 3. angelaCa
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  589
 4. enajda
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  784
 5. enajda
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  684
 6. enajda
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  6,768
 7. enajda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  693
 8. Sonia007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  743
 9. mirdita
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  587
 10. mirdita
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,830
 11. Dynamite
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  611
 12. Aquarius
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,592
 13. sweetangel86
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,120
 14. drilons
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  717
 15. Smile
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  986

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...