Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. GuJack20
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,349
 2. Mimoza N
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,282
 3. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  206,336
 4. Besi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  744
 5. TwEeTy
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  18,335
 6. Djep
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,048
 7. dirty vegas
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  727
 8. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,004
 9. Besi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  823
 10. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  592
 11. jazz
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,057
 12. Petroninsja
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,920
 13. Petroninsja
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  7,214
 14. Rambla
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  12,643
 15. Sallaku
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  817

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...