Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Megg
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  2,964
 2. Ian
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,455
 3. Sweety el
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  5,306
 4. Agon
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  2,195
 5. Furor Aquila
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,484
 6. D-J
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  5,165
 7. SunnyGirl
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  5,082
 8. dirty vegas
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,838
 9. Aki
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,922
 10. Ian
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,580
 11. ana tutulani
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,162
 12. Agon
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  5,809
 13. Merlina
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,910
 14. Mironis
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,478
 15. Turing
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,232

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...