Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,806
 2. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  153,937
 3. hudra
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  570
 4. Renea88
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  521
 5. mirdita
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  626
 6. katina
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  534
 7. gjekec
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,197
 8. Sallaku
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  817
 9. regele
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,100
 10. Dua
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  655
 11. harap
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,915
 12. JA boy
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  6,346
 13. erreterrlive
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,234
 14. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  580
 15. Sulo_Kapedani
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,200

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...