Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. D-J
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  5,176
 2. PropTaste
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  5,171
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  5,162
 4. SunnyGirl
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  5,094
 5. Billy
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  5,047
 6. Alanis
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  5,046
 7. eM
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,981
 8. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  4,935
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  4,912
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  4,600
 11. Furor Aquila
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,499
 12. Dreamer
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  4,474
 13. Megg
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  4,449
 14. Princesha
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,447
 15. mozaiku
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  4,443

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...