Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  928
 2. albert234
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  670
 3. the king
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  701
 4. Lek
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  668
 5. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  206,308
 6. Hektor12
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  3,953
 7. gjekec
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,192
 8. Life_Style
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  566
 9. Megg
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  7,888
 10. Rornela
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  547
 11. mirdita
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,603
 12. Petroninsja
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  5,507
 13. mirdita
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  626
 14. Megg
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  9,946
 15. Megg
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,023

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...