Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Petroninsja
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  4,357
 2. Petroninsja
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  4,163
 3. kupidi
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  4,144
 4. Godfather74
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  4,056
 5. Singapuras
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  4,053
 6. Pic_Diavolo
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,032
 7. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,866
 8. Hektor12
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  3,856
 9. Alesio1
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,800
 10. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,615
 11. Klaudia
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  3,587
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,546
 13. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,505
 14. Ian
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,470
 15. Oxandromeda
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  3,432

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...