Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,870
 2. rinigjon
  Përgjigje:
  251
  Shikime:
  174,708
 3. Slevin
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,991
 4. angelaCa
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  616
 5. enajda
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  800
 6. enajda
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  700
 7. enajda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  713
 8. Sonia007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  765
 9. mirdita
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,864
 10. mirdita
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  604
 11. sweetangel86
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,153
 12. Dynamite
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  628
 13. Aquarius
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,616
 14. Megg
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,656
 15. alinos
  Përgjigje:
  6,541
  Shikime:
  1,069,415

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...