Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,327
 2. Megg
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,510
 3. badboy22
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  889
 4. qukapiku
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  667
 5. Megg
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,024
 6. Megg
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,373
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  531
 8. Hank
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,678
 9. Ian
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,511
 10. Megg
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  922
 11. Megg
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,656
 12. Megg
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  7,899
 13. Sweety el
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  633
 14. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,158
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  767

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...