Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. AL PACINO
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,421
 2. Mimoza N
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,279
 3. erisa
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,247
 4. MeLoDy
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,238
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,227
 6. ana tutulani
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,203
 7. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,145
 8. Rornela
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  3,130
 9. Megg
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,015
 10. Merlina
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,964
 11. Petroninsja
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,917
 12. dirty vegas
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,889
 13. alinos
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,866
 14. Sara
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,834
 15. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,796

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...