Njoftime Ngjarjesh Kulturore

Njoftime te ndryshme per ngjarje dhe aktivitete ne trevat Shqiptare

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  7,239
 2. Aki
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,373
 3. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,666
 4. SNAP
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,989
 5. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,961
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,079
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,572
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  941
 9. Mystique
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,212
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  34,128
 11. P.N.SH
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  6,316
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  4,402
 13. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,355
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,926
 15. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,539

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...