Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ujku81
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  9,029
 2. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  186
 3. manfredmuller
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  44
 4. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  112
 5. vinjol
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,418
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,233
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,318
 8. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  570
 9. Gay
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  601
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  854
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  907
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  667
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,701
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  881
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  614
 16. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  598

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...