Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  291
  Mesazhe:
  5,685
  E fundit: hindistroies net meewsFlicDispToils, 20 Jul 2018
  RSS

Filters:

Prefix:
Politika x
Remove All Filters:
x
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  976
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,201
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,562
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,914
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,091
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,084
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  792
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  732
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  748
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  595
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  482
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  459
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  507
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  652
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  533

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...