Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  291
  Mesazhe:
  5,685
  E fundit: hindistroies net meewsFlicDispToils, 20 Jul 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. harap
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  7,600
 2. kastriot
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,345
 3. Adami
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,299
 4. ^SHIU^
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,269
 5. nardi71
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,050
 6. FGJ
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,104
 7. Kordelja
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,462
 8. harap
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,151
 9. DriniS
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,155

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...