Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  614
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  598
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  620
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  500
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  401
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  380
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  438
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  357
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  568
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  439
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  415
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  402
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  570
 14. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  546
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  375

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...