Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  588
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  292
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  282
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  316
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  298
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  351
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  316
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  299
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  290
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  686
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  532
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  343
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  263
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  323
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  344

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...